مرکز خرید صدف کیش

مرکز خرید صدف کیش یکی از بهترین مراکز خرید در کیش است که در مجتمع مسکونی صدف کیش در سال 1384 ساخته شده است. این مرکز خرید دارای 60 غرفه در دو طبقه است. میهمانان و گردشگران تور کیش می توانند در طبقه همکف این مرکز خرید از انواع فروشگاه های موبایل، سوپرمارکت رستوران، املاک، آرایشگاه، کامپیوتر و لپ تاپ، ابزار آلات و یراق، فست فود، قصابی، میوه و تره بار، قنادی، خشکشویی دیدن نمایند. همچنین در طبقه دوم مرکز خرید صدف کیش فروشگاه های رنت کار، آتلیه، آژانس هواپیمایی، دفتر بیمه و... به چشم می خورد. 

 

مرکز خرید صدف کیش

تصویر مرکز خرید صدف کیش

مرکز خرید صدف کیش

تصویر مرکز خرید صدف کیش

مرکز خرید صدف کیش

تصویر مرکز خرید صدف کیش

 

مرکز خرید هایپر مارکت کیش

مرکز خرید هایپر مارکت کیش یکی از بهترین مراکز خرید در کیش است که در خیابان فردوسی جزیره کیش تاسیس شده است. مرکز خرید هایپر مارکت کیش در زمینی به مساحت 8000 متر مربعی احداث شده است. در مرکز خرید هایپر مارکت کیش اجناسی از قبیل پوشاک، لوازم برقی، لوازم خانگی، اسباب بازی، لوازم بهداشتی و آرایشی، وسایل تزئینی و زینتی و... به چشم می خورد. مرکز خرید هایپر مارکت کیش از ساعت 9 صبح تا 1 بامداد آماده خدمت رسانی به گردشگران تور کیش می باشد. میوه، لبنیات، غذا، شوینده و … سایر اجناس این مرکز خرید است. مرکز خرید هایپر مارکت کیش دارای امکانات و خدمات مدرن و کاملی است.

 

مرکز خرید هایپر مارکت کیش

تصویر مرکز خرید هایپر مارکت کیش

مرکز خرید هایپر مارکت کیش

تصویر مرکز خرید هایپر مارکت کیش

 

بازارچه محلی بوستان کیش

بازارچه محلی بوستان کیش از جمله بازارچه های محلی در کیش است که در شهرک صدف واقع شده است. بازارچه محلی بوستان کیش در سال 1376 تاسیس شده است. بازارچه محلی بوستان کیش از 17 غرفه تشکیل شده است. شهروندان جزیره کیش و گردشگران می توانند هر آنچه که بدان نیاز دارند را از بازارچه محلی بوستان کیش تهیه نمایند. گردشگران تور کیش می توانند در این مرکز خرید کالاهای متنوع تری نسبت به سایر بازارچه های محلی تهیه کنند. 

 

بازار ماهی کیش

بازار ماهی کیش جزء بهترین بازارهای کیش است که معروف به ارائه محصولات دریایی است. گردشگران تور کیش می توانند در بازار ماهی کیش بهترین ماهی های متنوع خلیج فارس را تهیه کنند. بازار ماهی کیش دارای طراحی خاصی است و با کتیبه های سفالی با نقش مرجانی مزین گشته است. این بازار از 12 غرفه ماهی فروشی و 2 غرفه پاک کردن ماهی تشکیل شده است. تا بازدیدکنندگان بتوانند ماهی های خود را در همین بازار پاک کنند. سیستم تهویه از جمله امکانات بازار ماهی کیش می باشد.

 

بازار ماهی کیش

تصویر بازار ماهی کیش

 

بازار فرانسه کیش

بازار فرانسه کیش از قدیمیترین بازارهای کیش است که به دوران قبل از انقلاب برمیگردد. بعد از اعلام شدن آزاد بودن منطقه کیش این مرکز خرید فعالیت خود را دوباره در سال 1365 شروع به کار کرد و بازسازی شد. بازار فرانسه کیش 37000 متر مربع مساحت دارد و از 52 غرفه تشکیل شده است. بازار فرانسه کیش دارای معماری منحصر بفردی است زیرا در معماری این مرکز خرید از معماری ایرانی و فرانسوی الهام گرفته شده است. برخی از شرکت‌ها و توليدکنندگان خارجى در بازار فرانسه کیش نمايندگى دارند. گردشگران تور کیش می توانند ضمن از بازدید از این مرکز خرید از اجناس متنوع آن دیدن فرمایند.

 

بازار فرانسه کیش

تصویر بازار فرانسه کیش