مرکز خرید اسیا تیک ریور فرانت بانکوک تایلند

مرکز خرید اسیا تیک ریور فرانت بانکوک تایلند یکی از جدیدترین و بزرگترین مراکز خرید بانکوک به شمار می رود که در سال 2012 تاسیس شده است. مرکز خرید اسیا تیک ریور فرانت بانکوک تایلند یک مجتمع تفریحی و تجاری می باشد که قبلا به یک شرکت دانمارکی تعلق داشته است و ساختمان اصلی بنا حفظ شده است. مرکز خرید اسیا تیک ریور فرانت بانکوک تایلند را می توان به 4 بخش تقسیم نمود.

کارخانه منطقه: که در این قسمت 1500 مغازه در انبار قدیمی این بنا وجود دارد که اجناس های مد روز، سوغات تایلند، صنایع دستی تایلند، مبلمان و مبلمان منزل عرضه می شود.

منطقه water front: این بخش از 40 رستوران، قسمتی برای برگزاری کنسرت ها و جشنواره ها، جشن شمارش معکوس سال نو در نظر گرفته شده است.

منطقه میدان پایین: این قسمت از مرکز خرید اسیا تیک ریور فرانت بانکوک تایلند در واقع ترکیبی از کشور تایلند و تاثیرات غربی است. که دارای اسپرت باری است که انواع غذاهای بین المللی، ژاپنی، کره ای، آمریکایی، غذاهای دریایی، چینی، کباب ترکی و غذاهای محلی تایلندی سرو می شود.

منطقه Chareonkrung: بیش از 1000 مغازه خرده فروشی، صنایع دستی و سوغاتی در این قسمت موجود است. همچنین قسمتی برای نمایش کالیپسو و تئاتر عروسکی برای گردشگران تور تایلند در نظر گرفته شده است.

 

مرکز خرید اسیا تیک ریور فرانت بانکوک تایلند

تصویر مرکز خرید اسیا تیک ریور فرانت بانکوک تایلند