دانمارک

دانمارک جزء کشورهایی است که در شمال اروپا واقع شده است. کپنهاگ پایتخت این کشور می باشد. زبان دانمارکی زبان اصلی مردم دانمارک است. زبان هایی نظیر آلمانی، فاروئی و گرینلندی زبان محلی مردمان این کشور است. کرون دانمارک واحد پول این کشور است. دانمارک تا کنون به حوزه پورو نپیوسته است. 

آب و هوای دانمارک:

آب و هوای دانمارک تحت تاثیر سه اقلیم اروپایی است. بادهای شمالی بخش های شمال را تحت تاثیر قرار می دهند. اقیانوس اطلس بخش های غربی این کشور را و غرب این کشور تحت تاثیر اقلیم بری است.

فرهنگ مردمان دانمارک:

قایقرانی و فوتبال جزء ورزش های پرطرفدار دانمارک است. دانمارک جزء کشورهایی است که تعداد دوچرخه سواران بسیاری دارد. در اوج ترافیک شما می توانید والدینی را مشاهده کنید که برای رساندن فرزندان خود به مهد کودک و یا مدرسه از دوچرخه استفاده می کنند.

گردشگری در دانمارک:

دانمارک به دلیلی وجود 400 جزیره زیبا، جاذبه های طبیعی بی نظیر دارای پتانسیل جذب گردشگری بالایی است. دانمارک دارای مسیرهای تماشایی فراوانی است. به طوری که به هر جا می روید منظره زیبایی از دریا مشاهده خواهید کرد. از جمله این مسیرهای تماشایی می توان به مسیر مارگوریت، دیدن جزایر با استفاده از قایق، قلعه های سلطنتي، کلیساهای تاریخی، موزه های تماشایی می توان نام برد. باغ وحش و پارک های آبی برای کودکان تفریح جالبی خواهد بود. ماهیگیری، پیاده روی، طبیعت گردی و دوچرخه سواری جزء تفریحات رایج این کشور است. برای اقامت در دانماک گزینه های متنوعی وجود دارد که از جمله می توان به هتل های کلاسیک، کلبه های بیرون شهر، هتل های کوچک، ایستگاه های کمپینگ، اجاره یک کلبه و... اشاره نمود. تور دانمارک قطعا تجربه ای متفاوت برای گردشگران این کشور خواهد بود.

بهترین زمان سفر به دانمارک:

کپنهاگ در تمام ماه های سال گردشگران خود را دارد. ولی بهترین زمان سفر به دانمارک ماه های مه، ژوئن، سپتامبر است. همچنین ماه های پرگردشگر کپنهاگ ماه های جولای و آگوست می باشد. به طور کلی دانمارک نسبت به سابیر کشور هایی که در منطقه ی اسکاندیناوی واقع شده اند آب و هوای ملایم تری دارد. ماه جولای جزء ماه های پر گردشگر دانمارک است. در فصل پاییز به علت وجود برگ های هزار رنگ پاییزی منظره ی زیبایی را برای گردشگران می سازد.

جاذبه های گردشگری دانمارک:

باغ‌های تیوولی، کاخ کریستینبورگ، موزه ملی دانمارک، کپنهاگ،گالری ملی دانمارک، نیهاون، برج مدور، کاخ آمالین برگ، پل اورسوند، قلعه کرانبورگ،موزه هانس کریستین آندرسن، جزایر فارو، شهر راسکیله، آرهوس و قلعه بوربی از جمله جاذبه های گردشگری دانمارک به شمار می رود.

 

دانمارک

جاذبه های گردشگری دانماک

دانمارک

جاذبه های گردشگری دانماک

دانمارک

جاذبه های گردشگری دانماک