ایتالیا

کشور ایتالیا در جنوب قاره ی اروپا واقع شده است. رم پایتخت این کشور می باشد. ایتالیا جزء پنجمین کشور پر جمعیت جهان است. یورو واحد پول ایتالیا است. فرانسه، اتریش، سوئیس، واتیکان، سان مارینو، اسلوونی جزء کشورهایی هستند که با ایتالیا دارای مرزهای مشترک می باشد. ایتالیا در مرکز دریای مدیترانه واقع شده است.

آب و هوای ایتالیا:

آب و هوای این کشور معتدل فصلی می باشد. آب وهوای مناطق کوهستانی با مناطق ساحلی این کشور تفاوت زیادی دارد. . هر ساله گردشگران بسیاری مقصد سفر خود را ایتالیا قرار می دهند.

فرهنگ مردم ایتالیا:

کشور ایتالیا را فقط نباید از آثار تاریخی و هنری این کشور شناخت. ایتالیا دارای جاذبه های منحصر بفرد بسیاری است. که از جمله می توان به ورزش، جاذبه های طبیعی و فرهنگی، غذا، مد، سبک زندگی شاد مردم ایتالیا و ... اشاره نمود.

گردشگری در ایتالیا:

هر یک از شهرهای ایتالیا جاذبه ی منحصر بفرد خود را دارد. به عنوان مثال ونیز شهری است که خانه ها بر روی آب ساخته شده است. و یا میلان که به عنوان پایتخت مد اروپا یاد می کنند. فلورانس که فرهنگ غنی ایتالیا را در خود جای داده است. و یا پیزا که دارای برج معرف پیزا می باشد. دریاچه و جنگل های بکر این کشور نیز جزء دیدنیهای منحصر بفرد این کشور می باشد.

بهترین زمان سفر به ایتالیا:

ما های آوریل تا ژوئن همچنین سپتامبر تا اکتبر بهترین زمان سفر به این کشور است. در ماه های جولای تا سپتامبر جزء ماه هایی است که گردشگران بسیاری در این ماه ها به ایتالیا سفر می کنند. قیمت هتل ها نیز در این ماه ها طبعا بیشتر از نرخ ماه های دیگر است. سفر در ماه آگوست را توصیه نمی کنیم. زیرا در ماه ایتالیا گرم و شلوغ خواهد بود.

جاذبه های گردشگری ایتالیا:

برخی از جاذبه های گردشگری ایتالیا شامل کولوسئوم، فواره تروی، معبد پانتئون، پل ریالتو، پياتزا سن ماركو، کلیسای سانتا ماریا، گالری ویتوریو امانوئله دوم، اپرای لا اسکالا، کلیسای دوئومو، کاستلو اسفورزسکو، سواحل توسکانی و املفی ، موزه فلورانس و ... برای گردشگران تور ایتالیا است.

 

ایتالیا

جاذبه های گردشگری ایتالیا

ایتالیا

جاذبه های گردشگری ایتالیا

ایتالیا

جاذبه های گردشگری ایتالیا