مسیر دوچرخه سواری در کیش

مسیر دوچرخه سواری در کیش از جمله یکی از بهترین تفریحات در کیش به شمار می رود. مسیر دوچرخه سواری در کیش به عنوان طولانی ترین و زیباترین مسیرهای دوچرخه سواری كشور محسوب می شود. این مسیر 75 كیلومتر است و جدا از مسیرهای اتومبیل رو می باشد. مسیر دوچرخه سواری در کیش به موازات جاده جهان و در حاشیه نوار ساحلی واقع شده است. گردشگران تور کیش می توانند در این مسیر چشم اندازهای زیبا از دریا، بوستان ها، نخلستان ها، پوشش گیاهی و سواحل را مشاهده نمایند. ایستگاه هایی برای كرایه دوچرخه در نظر گرفته شده است که از جمله می توان به جنب بازار مرجان کیش، فاز 2 صدف، پرشین گلف و کشتی یونانی و اسكله تفریحی کیش اشاره نمود.

 

مسیر دوچرخه سواری در کیش

تصویر مسیر دوچرخه سواری در کیش

مسیر دوچرخه سواری در کیش

تصویر مسیر دوچرخه سواری در کیش

 

 پیست اسکیت روی یخ در کیش

پیست اسکیت روی یخ در کیش یکی از بهترین تفریحات در کیش است که آیس رینک دامون این تفریح را برگزار می کند. این پیست در طبقه دوم بازار دامون کیش در سال 93 تاسیس شده است. آیس رینک دامون تنها پیست اسکیت روی یخ در کیش به شمار می رود. پیست اسکیت روی یخ در کیش دارای بیش از 200 متر مربع مساحت و در سالنی به وسعت 450 مترمربعی واقع شده است. پیست اسکیت روی یخ در کیش از موقعیت جغرافیایی خاصی برخوردار است و داخل پیست دارای چشم اندازی زیبا از دریا می باشد. گردشگران تور کیش در صورت تمایل می توانند به این مجموعه مراجعه نمایند و پس از گذراندن آموزش های لازم این تفریح مهیج را انجام دهند.

 

پیست اسکیت روی یخ در کیش

تصویر پیست اسکیت روی یخ در کیش

پیست اسکیت روی یخ در کیش

تصویر پیست اسکیت روی یخ در کیش

 

بولينگ مريم در کیش

بولينگ مريم در کیش یکی از اماکن تفریحی در کیش محسوب می شود. این مجموعه از 16 خط تشکیل شده است که مطابق با استانداردهای جهانی و نورپردازی با سيستم Back Light طراحی شده است. سالن بيليارد اين مجموعه از جمله بهترین و پرطرفدار ترین بخش های بولينگ مريم در کیش است. این سال از دو سالن خانوادگی با ميزهای بازی اسنوکر، پيراميد و ايت بال تشکیل شده است. سالن بدنسازی آقايان و بانوان سایر بخش های بولينگ مريم در کیش که دارای وسايل پيشرفته بدنسازی و از کاملترين سالن های ورزشی در ایران به شمار می رود. سونا و جکوزی نيز برای گردشگران تور کیش در نظر گرفته شده است. سالن بزرگ دنيای بازی در کنار سالن بولينگ واقع شده است که دارای دستگاه های کامپيوتری ویژه کودکان و بزرگسالان است. رستوران و کافي شاپ بولينگ مريم در کیش در طبقه فوقانی این مجموعه آماده پذیرایی از میهمانان و گردشگران می باشد.

 

بولينگ مريم در کیش

تصویر بولينگ مريم در کیش

بولينگ مريم در کیش

تصویر بولينگ مريم در کیش

 

بانجی جامپینگ در کیش

بانجی جامپینگ در کیش از جمله یکی از تفریحات مهیج در کیش است که از دو سکو با ارتفاع های 40 و 60 متری تشکیل شده است. در بانجی جامپینگ توسط یک طناب فنردار از روی سکوها به سمت زمین سقوط آزاد می کنید. نیازی به آموزش های اولیه در این تفریح وجود ندارد. با راهنمایی مربی و رفتن به بالای سکو می توانید تصمیم خودتان را برای انجام بانجی جامپینگ در کیش بگیرید. خیلی از گردشگران تور کیش هستند که بعد از رفتن روی سکو و مشاهده ارتفاع سقوط آزاد از بانجی جامپینگ در کیش منصرف می شوند. اصول ایمنی و استانداردهای لازم در ساخت این وسیله رعایت شده است پس نگران افتادن و یا جدا شدن طناب نباشید. لازم به ذکر است که ورود بیماران قلبی و خانم های باردار به بانجی جامپینگ در کیش اکیدا ممنوع است. بانجی جامپینگ در کیش از بهترین و بی نظیرترین تفریحات در خاورمیانه به شمار می رود. 

 

بانجی جامپینگ در کیش

تصویر بانجی جامپینگ در کیش

بانجی جامپینگ در کیش

تصویر بانجی جامپینگ در کیش

بانجی جامپینگ در کیش

تصویر بانجی جامپینگ در کیش

 

اسکوتر برقی کیش

اسکوتر برقی کیش از جمله تفریحات کیش به شمار می رود. اسکوترهای برقی در واقع همان دوچرخه یا موتورهای کوچک برقی است که امکان استفاده از این وسیله را در جاده مخصوص دوچرخه سواری فراهم می کند. نیروی محرکه اسکوترها از باتری تأمین می شود و اگر کاملا شارژ شده باشد تا یک ساعت و یا بیشتر می توانید از اسکوتر برقی کیش استفاده نمایید. ایستگاه هایی برای کرایه اسکوتر برقی برای گردشگران تور کیش تعبیه شده است. اسکله تفریحی و پارک ساحلی مرجان از جمله این ایستگاه هاست.

نحوه استفاده و اجاره اسکوتر برقی کیش:

- دارا بودن 15 سال تمام برای تکمیل فرم قرارداد اجاره و قبول مفاد آن.

- استفاده از وسایل ایمنی نظیر کلاه ایمنی.

- از تردد در مسیرهایی که تعیین نشده است جدا خودداری فرمایید در صورت مشاهده جریمه خواهید شد.

- به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر و پرداخت ودیعه جهت ضمانت سلامت دستگاه.

- خسارت وارد شده به اسکوتر برقی کیش ناشی از بی احتیاطی و عدم استفاده صحیح و تردد در مسیرهایی غیر از جاده مخصوص دوچرخه بر عهده اجاره کننده می باشد.

- در قبال مجروح و آسیب دیدگی افراد در جریان اجاره دستگاه، ایستگاه هیچ تعهدی ندارد. اجاره کننده با آگاهی از نحوه کارکرد و کنترل دستگاه قرارداد را امضا می نماید. کلیه مسئولیت پیشامدهایی که سهواً و یا عمداً در جریان اجاره توسط اجاره کننده به وجود می آید می بایستی تقبل نماید و در این رابطه طرح هرگونه ادعایی را برای ایستگاه نخواهد داشت.

نکات زیر را رعایت فرمایید:

- با سرعت زیاد نرانید.

- مراقب کودکان و سالمندان باشید.

- زمان را در نظر داشته باشید تا به موقع و قبل از اتمام شارژ باطری به ایستگاه برگردید.

- حتما از سمت راست حرکت نمایید.

 

اسکوتر برقی کیش

تصویر اسکوتر برقی کیش