آلمان

کشور آلمان در قاره اروپا قرار دارد. پایتخت آلمان شهر برلین است. آلمان با کشورهایی از قبیل فرانسه، لهستان، جمهوری چک، دانمارک، بلژیک، هلند دارای مرزهای مشترکی است. زبان رسمی مردم آلمان آلمانی است. یورو واحد پول این کشور است.

آب و هوای آلمان:

آلمان سرزمینی چهار فصل است. بیشتر نقاط آلمان دارای آب و هوای معتدل فصلی می باشد. آب و هوای آلمان با وزش بادها از سمت اقیانوس اطلس تغییر می کند. در زمستان آب و هوای این کشور معتدل و در تابستان آب و هوای آلمان خنک است. شرق آلمان دارای آب و هوای قاره ای می باشد. بخش های مرکزی و جنوبی آلمان دارای آب و وهوای متغیر است که تخت تاثیر دو اقلیم اقیانوسی و اقلیمی می باشد.

فرهنگ مردم آلمان:

آلمان نیز نظیر سایر کشور های فرهنگ و هنر منحصر به خود را دارد. که از جمله می توان به چند نمونه از این فرهنگ ها اشاره نمود. دست دادن در این کشور بسیار رایج است. آلمانی ها به استراحت خود بسیار اهمیت می دهند. و به همین دلیل روز یک شنبه همه ی اماکن آلمان تعطیل می باشد. پوشیدن لباس های رسمی در اماکنی مانند رستوران، اپرا و تئاتر توصیه می شود. سیگار کشیدن در بسیاری از امکان عمومی آلمان ممنوع است.

گردشگری در آلمان:

آلمان از دشت و جنگل ها، باتلاق، جزیره و ساحل تشکیل شده است. هر یک از شهرهای آلمان جاذبه های گردشگری منحصر به خود را دارد. در بین شهرهای آلمان فرانکفورت دارای چشم اندازهای زیبایی است. کلن را با کلیسایی که در این شهر واقع شده است می شناسند. رود البه که در شهر هامبورگ قرار گرفته است. به هنگام لنگر انداختن کشتی های منظره ی بی نظیری را ایجاد می کند. شهر مونیخ با معماری گوتیک ساختمان، دیوار برلین، موزه ، کلیسا، اپراها جاذبه های گردشگری زیبایی را برای مسافران تور آلمان فراهم می سازد.

بهترین زمان سفر به آلمان:

می تا سپتامبر بهترین زمان سفر به آلمان است. دسامبر تا اواخر مارس بهترین زمان انجام اسکی است. اگر تمایل دارید که سفر به آلمان را در آرامش و به دور شلوغی تجربه کنید ماه های ژانویه تا آوریل مناسب ترین ماه ها می باشد.

جاذبه های گردشگری آلمان:

کلیسای ماگدبورگ، کلیسای جامع کلن، قلعه التز، پل راکوتز، کلیسای جامع زنان، دروازه براندنبورگ برلین، خانه 4711، ویدل، باغ گیاه و گل،  قلعه هایدلبرگ، موزه‌ی والراف، اسکله زلین، موزه پرگامون جزء بهترین جاذبه های گردشگری آلمان است. همچنین هرساله فستیوال ها، جشن های زیبایی در آلمان برگزار می شود. که تجربه ای متفاوتی خواهد بود.

 

آلمان

جاذبه های گردشگری آلمان

آلمان

جاذبه های گردشگری آلمان

آلمان

جاذبه های گردشگری آلمان